ایران آنتیک

اکبر عبدی در نقش بهرام رادان؟!

تاریخ دریافت خبر:

شهروند| در حالی که فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی می رود تا وارد مرحله فیلمبرداری شود، انصراف بازیگران شناخته شده ای چون بهرام رادان، لیلا حاتمى، صابر ابر، طناز طباطبایی و سحر دولتشاهى از حضور در این فیلم که یکی از محصولات سازمان اوج است، فضایی پرحاشیه را بر این فیلم مسلط کرده است.
این فیلم که پیش از این با انعقاد قرارداد با بازیگران درجه یک و خوشنام سینمای ایران کنجکاوی فراوانی ایجاد کرده بود، اکنون به واسطه انصراف پی در پی بازیگران سرشناسش به تیتر اخبار سینمایی روز تبدیل شده است. نکته جالب این که تاکنون بازیگران انصراف داده دلیلی برای این اقدام اعلام نکرده اند؛ با این که خیلی از کارشناسان دلیل این کار را تعلق فیلم به موسسه اوج می دانند.اوضاع پرحاشیه فیلم اما با اضافه شدن یک سری بازیگر جدید به ثباتی نسبی رسیده است.
خبرگزاری ها دیروز اعلام کردند که بازیگران جدیدی ازجمله مریلا زارعى، پژمان جمشیدى، یامبیز دیرباز و ایبر عبدى به این فیلم اضافه شده اند که ترکیب این بازیگران جدید هم از نکات عجیب است و معلوم نیست که در ازای انصراف سه بازیگر زن چگونه فقط یک زن به پروژه اضافه شده و اصلا اکبر عبدی جایگزین کدام بازیگر انصراف داده است.
بهرام رادان، لیلا حاتمى، صابر ابر، طناز طباطبایی یا سحر دولتشاهى؟!گفتنی است که اعلام شده با اضافه شدن بازیگران جدید به سوءتفاهم فیلمبرداری این فیلم سینمایی از امروز آغاز خواهد شد. تهیه کنندگی سوءتفاهم را جلیل شعبانی برعهده دارد و این فیلم نخستین تجربه تهیه کنندگی او به حساب می آید.