خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
تسلیت حافظ ناظری به زیان کردی به همشهریانشحافظ ناظری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش با همشهریان حادثه دیده خود در کرماشاه ابراز همدردی کرد.

به گزارش ایران اسلامی، شب گذشته زلزله‌ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر غرب کشور را لرزاند، و صدمات مالی و جانی زیادی به بار آورد. تا این لحظه حدود 500 نفر از هموطنانمان در این حادثه جان باخته‌ و بیش از ۷ هزار نفر مصدوم شده‌اند.

در پی بروز این زلزله چهره های مطرح در عرصه های مختلف با ارسال پیام هایی در صفحه اینستاگرامشان این ضایعه دردناک را به مردم کرمانشاه و غرب کشور تسلیت گفتند.

حافظ ناظری آهنگساز و خواننده سنتی و فولکلور کرمانشاهی نیز در پی این زلزله مرگبار در صفحه اینستاگرامش ضمن تسلیت به خانواده های داغدیده کرمانشاهی ، شعری به زبان کردی منتشر کرد.

ناظری نوشت:"حادثه وارده در زلزله دیشب بسیار غمنای و دردنای است، خصوصاً براى ما یوردها. تسلیت به خانوادهاى داغدیده در یرمانشاه استوار و مردمان تاریخ آفرینش! همینطور به هموطنان عزیزم در دیگر شهرهایى یه دچار آسیب شدند.

نمى‌دانم چرا اما یوردها حتى اشی ها و غمهایشان هم غرور آفرین و باشکوه است. با آرزوى آرامش و تسیین خاطر خانوادهاى داغ دیده.

کرمانشانَگم، ای شار شیرین-نفس کم دیرم، اَرای زار و شین-همدیاریم، ها ژِیر آوار-کم بتکن خاک، وَه‌ ای کُردَوار"

گفتنی است؛ ناظری فرزند شهرام ناظری خواننده سنتی کشور است.