خرید سکه کلکسیونی

معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان عنوان کرد / بررسی نقش آلمان در برنامه های ترانزیتی و لجستیکی ایران با حضور آخوندی

تاریخ دریافت خبر:

معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان در نشست مشترک با مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: در سفر وزیر راه و شهرسازی ایران به آلمان، راهکارهای برنامه ریزی بهتر برای ارتقای زیرساخت ها از چین تا خاورمیانه برای تحقق اهداف ترانزیتی، چگونگی همکاری شرکت های آلمانی در ایران و ایجاد یک مرز لجستیک در نزدیکی فرودگاه و نقش آلمان در تحقق این ایده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، رودلف براون، معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان در نشست مشترک با مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران ضمن اشاره به اینکه این نشست پیرو سفر وزیر راه و شهرسازی ایران به آلمان شکل گرفته است، اظهار داشت: در آن جلسه راهکارهای برنامه ریزی بهتر برای ارتقای زیرساخت ها از چین تا خاورمیانه برای تحقق اهداف ترانزیتی به علاوه چگونگی همکاری شرکت های آلمانی در ایران مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: دومین مسئله مورد بحث با وزیر راه و شهرسازی ایران در مورد همکاری برای ایجاد یک مرز لجستیک در نزدیکی فرودگاه و نقش آلمان در تحقق این ایده بود.

معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان جلسه روز گذشته با مدیرعامل شرکت راه آهن ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ملاقاتی با علاقه مندان برای همکاری با شرکت های ایرانی صورت گرفت و جلسه دیروز نیز به منظور تقویت صحبت های پیرامون آن ملاقات محسوب می شود.

رودلف براون با اشاره به قدمت ۲۰۰ساله صنعت ریلی آلمان بیان داشت: این صنعت تولیدات با کیفیت بالا و خدمات درجه یک تولید و عرضه می کند تا بتواند از این طریق از صنعت و مشتریان خود حمایت کند.


گزارش:

منبع خبر (فرصت امروز) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان عنوان کرد / بررسی نقش آلمان در برنامه های ترانزیتی و لجستیکی ایران با حضور آخوندی» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.