کتاب سکه های ماشینی قاجار

حاجی‌دلیگانی:محبوبیت کیهان بیشترازهمیشه شده

تاریخ دریافت خبر:
حاجی‌دلیگانی:محبوبیت کیهان بیشترازهمیشه شده
نماینده مردم شاهین شهر گفت: گویا با توقیف کیهان در تلاش بودند تا نوعی علمدار بچه‌های انقلابی را مورد هدف قرار دهند که فکر می‌کنم نتیجه عکس خواهند گرفت.
به گزارش جهان نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به توقیف دو روزه روزنامه کیهان اظهار داشت: تیتر کیهان برخلاف مصالح ملی نبود چرا باید جمله ای که به نقل از رهبر انصار الله یمن مطرح شده، علیه امنیت ملی ما محسوب شود؟


وی افزود: این در حالی است که تصمیمات سال های گذشته کشورهای عضو همکاری خلیج فارس همواره علیه تمامیت ارضی ما و همراه با خط و نشان کشیدن و تهدیدات آن ها همراه بوده است.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: در حالی که روزنامه کیهان در سال های گذشته میدان دار جبهه انقلاب در مقابل انحرافات و ضد انقلاب بوده و حسین شریعتمداری در زندگی هدفی جز دلسوزی و تلاش برای حفظ نظام و خط اصیل انقلاب نداشته است، اما متاسفانه امروز مورد عتاب و خطاب مسئولان قرار می گیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطر نشان کرد: گویا با توقیف کیهان در تلاش بودند تا نوعی علمدار بچه های انقلابی را مورد هدف قرار دهند که فکر می کنم نتیجه عکس خواهند گرفت و اگر تا دیروز کیهان نزد برخی افراد مطرح بود با این اقدام محبوبیتش بیش از گذشته خواهد شد.

منبع:خبرگزاری دانشجو