کتاب سکه های ماشینی قاجار

با توقیف می‌خواستند علمدار بچه‌های انقلابی را مورد هدف قرار دهند/ محبوبیت کیهان بیشتر از همیشه شده

تاریخ دریافت خبر:
نماینده مردم شاهین شهر گفت: گویا با توقیف کیهان در تلاش بودند تا نوعی علمدار بچه‌های انقلابی را مورد هدف قرار دهند که فکر می‌کنم نتیجه عکس خواهند گرفت.
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به توقیف دو روزه روزنامه کیهان اظهار داشت: تیتر کیهان برخلاف مصالح ملی نبود چرا باید جمله‌ای که به نقل از رهبر انصار الله یمن مطرح شده، علیه امنیت ملی ما محسوب شود؟


وی افزود: این در حالی است که تصمیمات سال‌های گذشته کشورهای عضو همکاری خلیج فارس همواره علیه تمامیت ارضی ما و همراه با خط و نشان کشیدن و تهدیدات آن‌ها همراه بوده است.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: در حالی که روزنامه کیهان در سال‌های گذشته میدان دار جبهه انقلاب در مقابل انحرافات و ضد انقلاب بوده و حسین شریعتمداری در زندگی هدفی جز دلسوزی و تلاش برای حفظ نظام و خط اصیل انقلاب نداشته است، اما متاسفانه امروز مورد عتاب و خطاب مسئولان قرار می‌گیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطر نشان کرد: گویا با توقیف کیهان در تلاش بودند تا نوعی علمدار بچه‌های انقلابی را مورد هدف قرار دهند که فکر می‌کنم نتیجه عکس خواهند گرفت و اگر تا دیروز کیهان نزد برخی افراد مطرح بود با این اقدام محبوبیتش بیش از گذشته خواهد شد.

گزارش:

منبع خبر (خبرگزاری دانشجو) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «با توقیف می‌خواستند علمدار بچه‌های انقلابی را مورد هدف قرار دهند/ محبوبیت کیهان بیشتر از همیشه شده» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.