ایران آنتیک

اقدامات ارزنده و خداپسندانه شرکت غله لرستان در تأمین نان زلزله‌زدگان

تاریخ دریافت خبر:
اقدامات ارزنده و خداپسندانه شرکت غله لرستان در تأمین نان زلزله‌زدگان مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 ،170 گفت :هزار قرص نان از لرستان به کرمانشاه ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 در گفتگو اختصاصی بابرنا گفت: پس از برگزاری جلسه ای فوق العاده برای تصمیم گیری درخصوص نحوه ی کمک به آسیب دیدگان زلزله در کرمانشاه، طی روز گذشته و امروز بیش از 170 هزار قرص نان به صورت بسته بندی به مناطق زلزله زده ارسال شده است.

حشمت بهمنی، ضمن عرض تسلیت به هم وطنان به ویژه مردم داغدار استان کرمانشاه تصریح کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان لرستان آمادگی لازم جهت هر گونه کمک به عزیزان زلزله زده کرمانشاهی را دارد .

شرکت غله استان لرستان نیز همانند دیگر دستگاهها و ارگانها ضمن همدردی با بازماندگان حادثه، از همان اولین ساعات وقوع زلزله، به منظور کمک به هم میهنان زلزله زده استان کرمانشاه با تشکیل کارگروهی هماهنگی ها و اقدامات لازم را انجام داده است.

بهمنی افزود: باتوجه به اعلام نیاز ستاد بحران استان کرمانشاه و هماهنگی به عمل آمده با اتحادیه خبازان شهرستان های استان لرستان، از ساعات اولیه شب گذشته تعدادی از خبازیها اقدام به پخت نان کرده و کارکنان شرکت غله نیز با حضور در این نانوایی ها خدمات لازم را ارائه می کنند.

وی تاکید کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان با تمام توان برای هر گونه کمک به زلزله زدگان آمادگی کافی دارد و در روزهای آینده نیز کمک های بیشتر از سوی شرکت ارسال خواهد شد

خبر :کریم داودی نژاد