خرید کتاب سکه طلا

نقش عربستان در استعفای حریری

تاریخ دریافت خبر:
نقش عربستان در استعفای حریری عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: نقش عربستان در استعفای سعد حریری از جنس آدم ربایی‌های دیپلماتیک است. به گزارش افکارنیوز،

با اشاره به دستگیری های اخیر شاهزاده های سعودی و همچنین استعفای نخست وزیر لبنان از سمت خود در عربستان گفت: تغییر ساختار از بن سلمان به بعد، وضعیت جدیدی برای این کشور به وجود آورده که خیلی با گذشته تفاوت پیدا کرده است.

عضو جمعیت ایثارگران با تأکید بر اینکه روابط عربستان با اسرائیل و آمریکا از گذشته هم برقرار بوده است، اظهار کرد: اکنون این نوع روابط در توسط عربستان آشکار و افراطی شده است.

وی با تأکید بر اینکه خانواده بن سلمان در حال حاضر کودتایی را در عربستان به راه انداخته است، گفت: دامنه این کودتا از سوی بن سلمان فقط به داخل عربستان ختم نمی شود آنها به دنبال این هستند که در اسلام هم ورود پیدا کنند و خواسته هایشان را به کشورهای دیگر تحمیل کنند.

شاکری با اشاره به رفتارهای اخیر عربستان با و لبنان بیان کرد: این نوع رفتارها نشان دهنده تلاش آنها برای تحمیل خواسته هایشان به سایر کشورهاست.

عضو جمعیت ایثارگران اسلامی با اشاره به رفتارهای عربستان در صحنه بین الملل گفت: این گونه رفتارها معنایی جز وابستگی به آمریکا و اسرائیل ندارد و استعفای سعد حریری هم از جنس آدم ربایی های دیپلماتیک است که از این طریق می خواهند خواسته های خود را تحمیل کنند.

وی با اشاره به عدم پیروزی عربستان در مقابل و انصارالله تأکید کرد: شرایط عربستان خوب نیست چنانچه با حمایت هایش از داعش و تکفیری ها پس از صرف آن همه هزینه نتوانست به اهدافش برسد.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه عربستان مسیر بسیار غلطی را در پیش گرفته است، اظهار کرد: آنها در این مسیر نتیجه معکوس گرفته اند و هم چنین رفتارهایی را نمی پسندند و الان هم پیامدهای آن را از سوی بسیاری از فرهیختگان جهان اسلام شاهد هستند.