خرید کتاب سکه طلا

مشاور ترامپ: منفعت جهانی در استفاده از سوخت های فسیلی است

تاریخ دریافت خبر:
مشاور ترامپ: منفعت جهانی در استفاده از سوخت های فسیلی است دیوید بنکس گفت درخواست برای گاز طبیعی در سطح جهان به میزان پنجاه درصد تا سال دو هزار و چهل افزایش پیدا خواهد کرد و سوخت‌های فسیلی همچنان به کار گرفته خواهند شد. به گزارش افکارنیوز،

دیوید بنکس مشاور ترامپ گفت: منفعت جهانی در این است که از سوخت های فسیلی استفاده شود.

بنکس در نشست در شهر بن اظهار داشت: آمریکا گفته است از پیمان پاریس خارج می شود مگر اینکه شروط مناسبی برای مذاکره مجدد بر سر آن تشخیص داده شود. من می خواهم درباره واقعیت های سیستم جهانی صحبت کنیم و جزئیاتی را از جانب آمریکا در این باره بیان کنم. اجازه بدهید که اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهم. طرح های از افزایش سی درصدی درخواست برای انرژی در برای سال دو هزار چهل حکایت دارد.

وی افزود: در حال حاضر پانصد میلیون نفر در جهان به انرژی دسترسی ندارند. هزار و ششصد نیروگاه در شصت و دو کشور جهان در حال ساخت یا در برنامه ساخت قرار دارند. این نیروگاه ها از زغال سنگ به عنوان سوخت استفاده می کنند. در آسیا برای مثال سهم تولید برق با استفاده از زغال سنگ از سی و دو درصد در سال دو هزار و چهارده به پنجاه درصد در سال دو هزار و چهل رسیده است. درخواست برای طبیعی در سطح جهان به میزان پنجاه درصد تا سال دو هزار و چهل افزایش پیدا خواهد کرد. بدون شک سوخت های فسیلی همچنان به کار گرفته خواهند شد و ما باید بگوییم که منفعت جهانی در این است که از سوخت های فسیلی استفاده شود و این سوخت ها تا حد ممکن پاک و موثر هستند.

مشاور آب و هوایی ترامپ گفت: ما هم اکنون می گوییم که سوخت های فسیلی تنها راه پیش رو هستند. سوخت های تجدید پذیر آینده ای روشن دارند و آن ها نقشی مهم در پیشرفت جهان و به طور ویژه در جا هایی که شبکه های انتقال برق پیشرفت نکرده اند ایفا می کنند. استفاده از انرژی باد و خورشید در این مکان ها مطمئن تر هستند. به هر حال ما به پیشرفت در ذخیره و انتقال انرژی های تجدید پذیر نیازمندیم. ما به نوآوری هایی نیازمندیم تا به ما اجازه بدهد که انرژی های تجدیدپذیر حقیقتا رقابتی شوند و قابل ذخیره باشند. تا زمانیکه این نوآوری ها محقق نشوند تضمین استفاده از انرژی خورشید و باد در کشور های تنها یک تصور ساده لوحانه است.