کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: نخستین بوستان ویژه بانوان منطقه 6 با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 500 میلیون ریال تا پایان سال تکمیل می‌شود.به گزارش قم پرس؛ پیام جوادیان با اشاره به برنامه سازمان پارک ها برای توسعه بوستان های بانوان در مناطق مختلف شهر اظهار کرد: نخستین بوستان بانوان منطقه 6 با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 250 میلیون تومان در حال ساخت است که براساس پیش بینی ها تا پایان سال تکمیل می شود.
وی با اشاره به دیگر اقدامات برای توسعه فضای سبز منطقه 6 خاطرنشان کرد: توسعه قطعات یک هکتاری جنگلی در اراضی خرمی، 1.5 هکتار بوستان فاطمیه حریم دکل و توسعه دو هکتاری فضای سبز کمربندی امام علی (ع) از جمله اقدامات در دستور کار این منطقه است.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه پروژه های توسعه ای و نیز بوستان بانوان این منطقه تا پایان سال تکمیل می شود تصریح کرد: برنامه ریزی ها برای تبدیل یکی از بوستان های منطقه به بوستان ویژه بانوان در دست بررسی و مطالعه است که پس از کار کارشناسی و بررسی های لازم عملیات اجرایی آغاز می شود.
وی اذعان کرد: یکی از برنامه های ویژه شهرداری توسعه فضاهای اختصاصی بانوان در سطح شهر است و در این راستا سعی داریم از ظرفیت های موجود برای اختصاص به بانوان استفاده کنیم.

اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم
40