کتاب سکه های ماشینی قاجار

سفارت ایران در لندن با خانواده قربانیان زلزله غرب کشور همدردی کرد

تاریخ دریافت خبر:
سفارت ایران در لندن با خانواده قربانیان زلزله غرب کشور همدردی کرد

سفارت ایران در لندن با ارسال پیامی با خانواده‌ قربانیان و آسیب‌دیدگان زلزله یک‌شنبه شب در غرب کشورمان همدردی کرد.

به گزارش ایلنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن ضمن ابراز تاسف عمیق از حادثه دلخراش زلزله در غرب ایران و نیز بخش هایی از کشور همسایه عراق و تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های قربانیان و مجروحان این حادثه و نیز تسلیت به خانواده ایرانیان مقیم انگلستان که در این حادثه برخی از بستگان خود را از دست داده اند، از پیام های تسلیت و همبستگی ایرانیان مقیم، مقامات دولتی و غیر دولتی و نیز مردم این کشور در روز گذشته و اعلام امادگی برای کمک به دولت و ملت ایران در این شرایط دشوار قدردانی می کند.

با توجه به تماس های متعدد و اعلام آمادگی نهادهای مدنی و دولتی برای ارائه کمک های دارویی و نیازهای فوری انسانی به مراکز آسیب دیده، ضمن تشکر به این وسیله اعلام می دارد که شماره حساب های بانکی برای کمک های مالی هم وطنان در ایران و همچنین ایرانیان خارج از کشور و اتباع علاقمند خارجی از سوی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

در حال حاضر نیازهای دارویی و کمک های اولیه فوری از طریق منابع دولتی و کمک های مردمی در داخل کشور تامین شده است. البته با توجه به شرایط در صحنه و در صورت نیاز به دریافت کمک های دارویی و کالاهای دیگر، مراتب در روزهای آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.