خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
لیگ برتر
هفته دوازدهم لیگ برتر چهارشنبه با برگزاری دو دیدار پیگیری می شود که طی آن گسترش فولاد میزبان صنعت نفت آبادان است و پیکان پذیرای صنعت نفت آبادان خواهد بود.

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان پس از وقفه دو هفته ای به دلیل اردوی تیم ملی بار دیگر از سر گرفته می شود و چهار شنبه با انجام دو دیدار آغاز می شود.

گسترش فولاد _ استقلال خوزستان

چهارشنبه 24 دی

ورزشگاه: بنیان دیزل

ساعت: 14:30

تیم داوری: علی میرغفاری – قهرمان نجفی – براتعلی مولوی – علی احمدی – ناظر: فریدون اصفهانیان

گسترش فولاد سرانجام موفق شد در آبادان در یک بازی سخت از سد صنعت نفت عبور کند و پس از هفته ها با صعود یک پله ای در جدول جای استقلال خوزستان که در این بازی میهمان آن ها هم محسوب می شود را در جدول رده بندی بگیرد؛ این دیدار با توجه به میزبانی برای گسترش فولاد بسیار با اهمیت است چرا که در صورت پیروزی در این دیدار می تواند فاصله خود را با اصلی ترین رقیب خود برای بقا در لیگ برتر را بیشتر کند.

چه کسی تصور می کرد استقلال خوزستان که دو فصل پیش با ارائه بازی های زیبا قهرمان لیگ برتر شده بود و همه ایران را به دلیل بازی های زیبا آن هم با بازیکنان کم نام و نشان پشت سر خود می دید امروز کاندیدای نخست سقوط به لیگ یک باشد؛ شاگردان ویسی در حال حاضر در رده آخر جدول هستند و در صورتی که موفق به کسب برد در بازی برابر گسترش فولاد نشوند وضعیت از این هم بدتر خواهد شد و کار را برای جبران کردن بسیار دشوار خواهد کرد.

ترکیب احتمالی گسترش فولاد

فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی، ادسون هنریکه، پیمان بابایی، مصطفی سالاری، احمدرضا زنده روح، مسیح زاهدی، اسماعیل فرهادی، سامان نریمان جهان، یوسف سیدی و امید جهانبخش.

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان

وحید شیخ ویسی، ابوالفضل علایی، موسی کولی بالی، عقیل کعبی، مهرداد پورابوالقاسم، میثم دورقی، حسین بهرامی، حکیم نصاری، یونس دلفی، فرید بهزادی کریمی و کلودیر مارینی جونیور.

پیکان _ صنعت نفت آبادان

چهارشنبه 24 دی

ورزشگاه: شهدای شهر قدس

ساعت: 15:15

تیم داوری: شاهو اصلانی – علی دودانگه – عسگر محمدی – امید جمشیدی – ناظر: حسین خانبان

پیکان با هفت برد پی در پی رکورد دار لیگ برتر است و در صورت برد در بازی برابر صنعت نفت به صورت موقت به صدر جدول تکیه خواهند زد؛ بازیکنان جوان جلالی شخصیت بردن را پیدا کرده اند و تیمی که در چهار هفته نخست تنها دو امتیاز کسب کرده بود در هفت هفته گذشته متحول شده و صد در صد امتیاز ها را به خود اختصاص داده است.

صنعت نفت آبادان بدون شک کار سختی را در برابر پیکان در پیش خواهند داشت به خصوص اینکه آن ها در این بازی میهمان این تیم آماده هستند؛ البته صنعت نفت هم تا به اینجا تیم دست و پا بسته ای نشان نداده است و شکست هفته گذشته آن ها برابر گسترش فولاد هم در حالی رقم خورد که آن ها بار ها می توانستند به بازی بازگردند اما موقعیت سوزی های آن ها مانع از این موضوع شد؛ صنعت نفت برای بازگشت به لیگ برتر چاره ای به جز متوقف کردن پیکان ندارد که البته کار ساده ای به نظر نمی رسد.

ترکیب احتمالی پیکان

پیام نیازمند، امیرحسین صادقی، حجت حق وردی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی، آرفنگ دافه، فراز امامعلی و امیر روستایی.

ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان

ناصر سالاری، مرتضی اسدی، علی عبدالله زاده، حسین ساکی، مسعود ابراهیم زاده، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، زبیر نیک نفس، محمدامین درویشی و لوسیانو پریرا.

606