ایران آنتیک

رونمایی رضوانی از نسخه 6 سیلندر «تانک»/ قیمت ارزان‌تر:۶۰۰ میلیون تومان!

تاریخ دریافت خبر:

خانواده رضوانی تانک 8 سیلندر آماده پذیرایی از نسخه کم‌توان‌تر 6 سیلندر می‌شوند. این مدل نیز دارای همان آپشن های گران‌قیمت برادران خود خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین،نیروبخش این تانک که بر پایه جیپ رانلگر آنلیمیتد ساخته شده پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری با قدرت 285 اسب بخار و گشتاور 352 نیوتون متر است که با همراهی سیستم چهار چرخ محرک مصرف سوخت 9.4 لیتری در هر صد کیلومتر را ثبت می کند.

فریس رضوانی مدیرعامل این شرکت می گوید: با اضافه شدن پیشرانه 6 سیلندر، تانک هم اکنون حد نهایی یک خودروی جاده ای و آفرود است. دو پیشرانه معرفی شده در این خودرو بهترین شرایط را ایجاد کرده و طیف آپشن های در دسترس به خریداران اجازه ساخت شاسی بلند مطابق با رویاهای آن ها را می دهند.

خب صحبت از آپشن ها شد و باید گفت خریداران می توانند تانک 6 سیلندر را با گزینه هایی چون دید در شب گرمایی، حفاظت بالستیک (شیشه های ضدگلوله، قطعات ساخته شده از کولار و لاستیک های ران فلت با درجه نظامی)، پکیج چرم (صندلی های چرمی، پوشش سقف جیر)، پکیج یدک کشی، رکاب های جانبی با عملکرد باز و بسته شدن خودکار، هدآپ دیسپلی و... سفارش دهند.

با برچسب قیمتی 146 هزار دلاری، تانک 6 سیلندر 32 هزار دلار ارزان تر از برادر 8 سیلندر خود می باشد. برادر بزرگ تر در قلب خود پیشرانه 8 سیلندر 6.4 لیتری 500 اسب بخاری دارد.

5454