ایران آنتیک

باشگاه پرسپولیس 114 میلیون نداد تا 3 میلیارد بدهکار شود!

تاریخ دریافت خبر:
باشگاه پرسپولیس 114 میلیون نداد تا 3 میلیارد بدهکار شود!

علی دایی مدعی شد: «با دست‌خط خودم نوشتم و به وکیلم امضا دادم که اگر پرسپولیسی‌ها مالیات مرا طبق قرارداد بپردازند آن‌گاه طلب خودم را خواهم بخشید.»

به گزارش پارس نیوز،

علی دایی مدعی شد: «با دست خط خودم نوشتم و به وکیلم امضا دادم که اگر پرسپولیسی ها مرا طبق قرارداد بپردازند آن گاه طلب خودم را خواهم بخشید.»

در همین راستا تحقیق کرده و متوجه شدیم علی دایی از دوران سرمربیگری در پرسپولیس زمان مدیریت محمد رویانیان بدهی مالیاتی 114 میلیون تومانی داشته است. شهریار چند مرتبه ای هم با مدیران کنونی تماس گرفت بلکه این بدهی مالیاتی پرداخت شود اما چنین اتفاقی نیفتاد. با توجه به مشغله کاری و ضرورت سفر خارجی او مجبور شد این مالیات 114 میلیون تومانی را از جیب شخصی خود پرداخت کند. با این وجود دایی در چند نوبت از طریق وکیل خود به پرسپولیسی ها پیغام داد حاضر است طلب خود را ببخشد به شرطی که این مبلغ 114 میلیون تومان به حسابش واریز شود.

جالب آن که مسئولان پرسپولیس بی توجه به پیغام های علی دایی کار خود را پیش برده و حاضر نشدند چنین پولی را به سرمربی سابق سرخپوشان پرداخت کنند. همین بی تفاوتی دلخوری شدید علی دایی را به همراه داشت تا به شکایت کرده و خواهان دریافت مطالبات خود از دوران حضور در پرسپولیس طبق قرارداد موجود شود. گفته می شود طلب علی دایی از پرسپولیس رقمی حدود 3 میلیارد تومان است.

عجبا که 114 میلیون تومان را نپرداخت تا امروز به جای آن با طلبکاری میلیاردی روبه رو شود!