کتاب سکه های ماشینی قاجار

نیاز به خون در تمام گروه‌های خونی، در سازمان انتقال خون ایران مرتفع شده است

تاریخ دریافت خبر:
نیاز به خون در تمام گروه‌های خونی، در سازمان انتقال خون ایران مرتفع شده است سخنگوی سازمان انتقال خون ایران بابیان اینکه نیاز به خون در تمامی گروه‌های خونی جهت مداوای به مجروحان نیازمند به دریافت خون در مناطق زلزله‌زده استان در سازمان انتقال خون ایران مرتفع شده است، افزود: ذخایر خونی در سازمان به حد مطلوب رسیده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حاجی بیگی گفت: هیچ مشکلی ازنظر تأمین خون وجود ندارد و با توجه به اینکه سازمان انتقال خون بضاعتی دارد، مردم مطمئن باشند که نیاز به خون جهت مداوای مجروحان، مرتفع شده است.

وی تصریح کرد: با فراخوان نیاز به اهدا خون، در مناطق زلزله زده از سوی سازمان با پاسخ مثبت اهداکنندگان و مراجعه کنندگان اهدا خون به مراکز انتقال خون در سراسر کشور مواجه شدیم، که گروه خونی" o منفی"، به عنوان دهنده ی همگانی که می تواند در بحران ها و حوادث مؤثر باشد، به مجروحان نیازمند به دریافت خون ارائه داد.

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران، گفت: من از ابراز احساس همدلی، نوع دوستی، ایثارگری، فداکاری و مشارکت اجتماعی بی نظیر را به ملت ایران تبریک می گویم که درزمینهٔ ی اهدا خون کمک کردند و اکنون هیچ مشکلی ازنظر تأمین خون وجود ندارد.

حاجی بیگی تأکید کرد: مردم مطمئن باشند که نیاز به خون مرتفع شده است و ما همه خدمت گزار مردم کرمانشاه و مجروحان در مناطق زلزله زده هستیم.