ایران آنتیک

کمک‌رسانی در کرمانشاه پیچیده‌تر از بم

تاریخ دریافت خبر:
جهان نیوز به نقل از تسنیم به کرمانشاه، مرتضی سلیمی با اشاره به این که مهمترین مشکل در خدمات رسانی به زلزله زدگان عدم امنیت که توزیع اقلام و کمک ها است، اظهار داشت: کالاها و کمک های فراوانی تامین شده است و در صورت فراهم شدن امنیت لازم این اقلام بین زلزله زدگان توزیع می شود.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر تصریح : همچنین فردا چهارشنبه در قالب 10 بالگرد اقلام زیستی بین روستاها زلزله زده توزیع می شود.

سلیمی با اشاره به این که 50 کامیون اقلام زیستی که شامل چادر، زیرانداز و... فقط از محتویات انبار هلال احمر است عنوان کرد: بنابراین هنوز آمار کالاهای اهدای مردم را اعلام نکردیم و این اقلام نیز کمک های قابل توجهی را در بر می گیرد.

وی با تشریح گلایه مردم در عدم توزیع مناسب چادر و کمک ها به برخی مشکلات امدادرسانی در زلزله کرمانشاه پرداخت و خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلات توزیع کمک ها در این زلزله حتی از بم نیز پیچیده تر است و این مسئله باعث کندی توزیع اقلام و کمک ها به آسیب دیدگان شده است ولی خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شده است با کمک نهادهای مختلف از جمله نیروهای مسلح هرچه سریعتر روند سریع توزیع چادر و اقلام زیستی بین آسیب دیدگان صورت پذیرد.

   اقلام توزیع زلزله زیستی کرمانشاه چادر

گزارش:

منبع خبر (جهان نیوز) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «کمک‌رسانی در کرمانشاه پیچیده‌تر از بم» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.