خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری شبستان به نقل از موسسه غدیرشناسی: آیت الله سعید شاه آبادی، رئیس مؤسسه غدیرشناسی از برگزاری مسابقه کتاب خوانی «شیعه پاسخ می گوید» در تاریخ ۱۷ اسفند ۹۶ خبر داد و گفت: این مسابقه در دو بخش (حضوری و مجازی) برگزار می شود و منبع این مسابقه از کتاب «شیعه پاسخ میگوید» تألیف مرجع عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (دام ظله العالی) است.

وی در ادامه، اهداف این مسابقه را درچهار محور پاسخگویی به ۱۰ شبهه اعتقادی، ترویج فرهنگ کتابخوانی، افزایش توان علمی و معرفتی شیعیان و محبین اهل بیت(ع) در پاسخگویی به شبهات، اهتمام به اصل وحدت اسلامی و همدلی بین مسلمانان عنوان کرد.

رئیس مؤسسه غدیرشناسی فرصت شرکت و ثبت نام در مسابقه را تا ۲۲ بهمن اعلام کرد و افزود: زمان برگزاری مسابقه ۱۷ اسفند ۹۶ همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س)است.

وی همچنین با توصیه به شرکت کنندگان عزیز مبنی بر تهیه کتاب از سایت مؤسسه به صورت فایل پی دی اف ، خاطر نشان کرد: در صورتی که تهیه کتاب را از مؤسسه غدیرشناسی بخواهید، به قیمت ۱۰۰۰۰ تومان (هزینه کتاب + هزینه پست) در اختیار علاقمندان در هر نقطه کشور قرار خواهد گرفت.

آیت الله سعید شاه آبادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مزایای شرکت گروهی در این مسابقه عنوان کرد: ثبت نام گروهی به ثبت نام هایی گفته می شود که حداقل ۱۱۰ نفر توسط یک نهاد رابط و یا یک فرد فعال فرهنگی اقدام به ثبت نام و حضور در مسابقه نمایند.نهادهایی از قبیل : وزارتخانه ها، سازمان ها، مساجد، دانشگاه ها، دبیرستان ها، ادارات دولتی، عقیدتی سیاسی نهادهای نظامی، کارخانجات، پایگاه های مقاومت بسیج، کانون های فرهنگی هنری مساجد، سمن ها (تشکلهای مردم نهاد)، هیئات مذهبی شرکت کنندگان گروهی محسوب شده و این افراد دوبار در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

نتایج این مسابقه تا اواسط فروردین ماه ۹۷ از طریق پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه غدیرشناسی اعلام خواهد شد

پایان پیام/248
ضمیمه :