کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
خودروسازان برتر را به نمایشگاه بیاورید رئیس هیات عامل سازمان گسترش در دیدار برگزار کنندگان نمایشگاه خودرو با تایید این حرکت تصریح کرد: برای حضور برترین خودروسازان دنیا در این نمایشگاه تلاش کنند و تولیدکنندگان داخلی نیز توان صنعت خودرو را به نمایش بگذارند. تین‌نیوز |

رئیس هیات عامل سازمان گسترش در دیدار برگزار کنندگان نمایشگاه خودرو با تایید این حرکت تصریح کرد: برای حضور برترین خودروسازان دنیا در این نمایشگاه تلاش کنند و تولیدکنندگان داخلی نیز توان صنعت خودرو را به نمایش بگذارند.

به گزارش پرشین خودرو، منصور معظمی گفت: ۵۰۰ هزار دستگاه ظرفیت خالی تولید خودرو در ایران است که می توانیم مجوز بدهیم تا برای تولید مشترک در ایران همکاری کنند.

وی با تصریح اینکه ایدرو آمادگی همکاری و کمک به علاقمندان این حوزه را دارد گفت: شرکتهای بین المللی با حضور در این نمایشگاه و بررسی بازار ایران می توانند با شناخت این بازار در این موضوع در ایران سرمایه گذاری کنند.

در این جلسه گزارشی از روند و برنامه های پیش روی فعالیت های نمایشگاه خودرو شرکت کنندگان توسط خانم ثابت مدیرعامل شرکت هرمس ارائه شد.

دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران ، در تاریخ ۶ الی ۱۰ آذر ماه ۹۶ در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.

در همین رابطه بخوانید