ایران آنتیک

مسابقه خلاصه نویسی کتاب در حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
خبرگزاری رسا در ارومیه با اشاره به فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی اظهار کرد: معاونت پژوهش با همکاری معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران، به مناسبت بزرگداشت این هفته و در راستای ترغیب و تشویق طلاب به مطالعه و کتابخوانی مسابقه خلاصه نویسی کتاب با عنوان "طراوت قلم" برگزار می کند.

وی گفت: این مسابقه فرهنگی با هدف عملیاتی کردن و تعمیق آموزه های ساعات پژوهشی، تجربه ای عملی در مطالعه و یادگیری موثر و تسریع مرور، دقیق خوانی، تثبیت و تعمیق مطالعه و یادگیری موثر، تمرینی برای کار قلمی و رشد فکری طلاب، تمرکز فکری هنگام مطالعه کتاب، بهره مندی از حجم زیاد مطالب در زمان اندک و انتقال مفاهیم کتب منتخب برگزار می شود.

پورحیدر تصریح کرد: در راستای پرهیز از موازی کاری، رسیدن به نتجه مطلوب و دسترسی آسان به منابع، خلاصه نویسی از کتب سیر مطالعاتی معاونت فرهنگی با رویکرد علمی-کاربردی و مهارت سبک زندگی انتخاب شده است.

معاون پژوهشی مدیریت حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی اضافه کرد: علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند فایل pdf کتب مورد مسابقه را از سایت معاونت فرهنگی دریافت کنند.

وی با بیان اینکه مسابقه در 3 سطح 2 و 3، اساتید و کادر برگزار و ارزیابی خواهد شد، خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار به مدیریت حوزه های علمیه آذربایجان غربی تا 10 آذر و از طریق پیام با ذکر عنوان مسابقه خلاصه نویسی"طراوت قلم" است./936/ت302/ب1


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000