کتاب سکه های ماشینی قاجار

نخست وزیر ترکیه در تماس تلفنی با جهانگیری وقوع زلزله کرمانشاه را تسلیت گفت

تاریخ دریافت خبر:
نخست وزیر ترکیه در تماس تلفنی با جهانگیری وقوع زلزله کرمانشاه را تسلیت گفت نخست وزیر ترکیه در تماس تلفنی با معاون اول رئیس‌جمهور کشورمان درگذشت شماری از هموطنانمان در جریان وقوع زلزله کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، بینالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه در تماس تلفنی با معاون اول رئیس جمهور کشورمان ضمن تسلیت درگذشت شماری از هموطنانمان در جریان وقوع زلزله و ابراز همدردی با مردم ایران، از خداوند برای مجروحین این حادثه شفای عاجل مسئلت کرد.

زلزله ای که در غرب ایران رخ داد بسیار شدید بود

اسحاق جهانگیری در این مکالمه تلفنی با قدردانی از ابراز لطف و همدردی دولت و ملت ترکیه با مردم ایران، گفت: زلزله ای که در غرب ایران رخ داد بسیار شدید بود و تا کنون بیش از 400 نفر از هموطنانمان در این حادثه جان باخته اند و برخی شهرهای استان کرمانشاه دچار آسیب جدی شده اند.

معاون اول رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد با بسیج امکانات و اهتمام جدی مسوولین و نیروهای امدادی، این حادثه مدیریت شده و عملیات آواربرداری و کمک به مصدومین هرچه سریعتر انجام شود.

بینالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه نیز در این تماس تلفنی ضمن اعلام همدردی دولت و ملت ترکیه با مردم ایران، از آمادگی کشورش برای اعزام نیروهای امدادی و کمک رسانی به مناطق زلزله زده ایران خبر داد.