کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:

استخدام تصدی امر قضا

استخدام کانونهای وکلای دادگستریاستخدام قوه قضاییهمنابع و ضرایب امتحانی آزمون قضاوتآیین نامه استخدام قضات خبر دوره یک ساله برای کارورزی قضاتملاک قبولی و ظرفیت پذیرش آزمون قضاوت

شرایط قاضی شدن دانشگاهیان و حوزویان

شرایط استخدام آزمون قضاوت

هزینه مصاحبه علمی جذب اختصاصی قضات

جزئیات برگزاری مصاحبه علمی جذب اختصاصی منصب قضا


خبر ۲۳ آبان ۹۶ – شرط حداقل سن و حداقل مدرک تحصیلی در ثبت نام آزمون قضاوت ۱۳۹۶

پیرو طرح سؤالات متعدد و درخواست مکرر متقاضیان ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۶ به اطلاع عموم متقاضیان می رساند مطابق اعلام این مرکز در اطلاعیه آزمون مذکور، ملاک احراز شرایط داوطلبان، زمان ثبت نام خواهد بود؛ مع الوصف با عنایت به سیر برگزاری مراحل مختلف آزمون از جمله آزمون تستی، آزمون تشریحی و مصاحبه علمی شفاهی، ۲ دسته از متقاضیان به شرح زیر، منعی برای ثبت نام و شرکت در آزمون نخواهند داشت:
۱- متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۶ به سن ۲۲ سال تمام می رسند. بر این اساس و به طور کلی متولدین ۲۳/۷/۵۶ تا ۲۹/۱۲/۷۴ می توانند در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند.
۲-متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ مدرک کارشناسی حقوق یا رشته های مرتبط با حقوق می-شوند.
ضمناً یادآوری میشود مهلت ثبت نام تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۵/۸/۹۶ تمدید شده است و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.


خبر ۲۱ آبان ۹۶ – شروع ثبت نام مجدد آزمون تصدی امر قضا سال ۹۶

به اطلاع آن دسته از متقاضیان شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۶ می رسانیم برای ثبت نام مجدد به لینک زیر مراجعه نمایند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ تیر ۹۶ – اعلام جزئیات مرحله مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان آزمون قضاوت ۹۵     

خبرگزاری ایسنا : پیرو اعلام نتایج آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵ (داوطلبان دانشگاهی و حوزوی) و اطلاعیه­ های مربوط، جزئیات مرحله مصاحبه علمی پذیرفته شدگان به شرح زیر اعلام می­‌شود:

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ خرداد ۹۶ – نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی و حوزوی آزمون قضاوت اعلام شد

خبرگزاری ایسنا : نتایج مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی و حوزوی جذب عمومی سال ۱۳۹۵ (نوبت سوم) اعلام شد.
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، به اطلاع می‌رساند نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی منصب قضاء که از تاریخ ۹۶/۱/۲۴ لغایت ۹۶/۲/۳۱ در آزمون مزبور شرکت کرده‌اند در سایت معاونت منابع انسانی قابل مشاهده است. لازم به ذکر است نتایج اعلامی قطعی بوده و تغییر نخواهد کرد.
همچنین نتایج مصاحبه علمی سایر داوطلبان به همین ترتیب در نوبت‌های بعدی اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده در مصاحبه علمی، این دسته از داوطلبان حسب برنامه زمانی که به ایشان ابلاغ خواهد شد در آزمون شخصیت که به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.


خبر ۳۱ اردیشهت ۹۶ – اطلاعیه تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف     

به گزارش ایسنا،  معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای اعلام کرد «به اطلاع متقاضیان ثبت نام در آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف سال ۱۳۹۶ می­‌رساند، مهلت ثبت نام در این آزمون تا پایان روز سه­ شنبه مورخ ۲ / ۳ / ۹۶ تمدید شد. علاقمندان می­ توانند تا پایان موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.»


خبر ۱۸ اریبهشت ۹۶ – اطلاعیه جزئیات برگزاری مصاحبه علمی داوطلبان حوزوی جذب اختصاصی

پیرو ثبت نام به عمل آمده از داوطلبان حوزوی جذب اختصاصی تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی این دسته از داوطلبان به شرح زیر اعلام می­گردد:

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اریبشهت ۹۶ – شرایط جذب داوطلبان حوزوی در آزمون قضاوت اعلام شد

خبرگزاری مهر : منابع انسانی قوه قضائیه اعلام کرد: داوطلبان مرد و زن حوزوی واجد شرایط، می توانند با مراجعه به سایت این معاونت نسبت به ثبت نام در آزمون قضاوت اقدام کنند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ فروردین ۹۶ – اصلاحیه ماده ۴۹ آیین نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۹۲/۲/۲۶ ابلاغ شد

از داوطلبان محترم تصدی امر قضاء که برای شرکت در دوره ۱۹۷ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران فراخوان شده اند تقاضا می شود در روز شنبه مورخ ۰۹/۱۱/۹۵ از ساعت ۹ صبح جهت تشکیل پرونده و شرکت در جلسه توجیهی به آدرس خیابان شریعتی، روبروی خیابان پلیس، جنب آتش نشانی، کوچه شهید احمدیان، بن بست آزادگان مراجعه نمایند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


برای مشاهده آرشیو استخدامهای تصدی امر قضا اینجا کلیک کنید   آزمون داوطلبان مصاحبه علمی تصدی قضاوت

گزارش:

منبع خبر (ای استخدام) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «استخدام تصدی امر قضا سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.