خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین محمدی؛ نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با هیئتی ازعلمای اهل سنت و استادان دانشگاههای سوریه در محل سازمان اوقاف با بیان اینکه یکی از سیاست های خدشه ناپذیر ایران حمایت از تمامی مظلومان عالم است ،اظهار کرد: ما دوست دار ملت و دولت قانونی سوریه هستیم و در دوران سختی ها این را ثابت کردیم.
وی با تبریک پیروزی های اخیر ملت و دولت سوریه در مقابل تروریست های تکفیری وداعش گفت: جمهوری اسلامی ایران و سوریه امت واحده هستند و ما این را در عمل ثابت کردیم که از تمامی مظلومان عالم چه عرب یا غیر عرب و چه سوریه ای یا فلسطینی وغیر آن دفاع می کنیم.


رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: استقامت و مقاومت ملت و دولت سوریه باعث سرافرازی این کشور شده است و این افتخار در تاریخ برای ملت و دولت سوریه ثبت خواهد شد.
حجت الاسلام محمدی افزود: راه نجات تمام مسلمانان جز مقاومت و ایستادگی در مقابل آمریکا و رژیم اشغالگر قدس نیست.
وی با اشاره به اینکه راه رسیدن به پیروزی نهایی الزاماتی دارد که باید آن را بدانیم و به آن عمل کنیم، تصریح کرد: نکته مهم در راه رسیدن به پیروزی نهایی حفظ وحدت و اتحاد مسلمانان است چون دشمن در صدد اختلاف بین شیعه و سنی یا عرب و عجم است.


وی گفت: بعد از شکست دشمن یعنی آمریکا در صحنه نظامی باید وحدتمان حفظ شود چون آنها می خواهند از طریق تفرقه به امت اسلام ضربه بزنند.
وی با اشاره به اینکه رویارویی با دشمن در صحنه فرهنگی و جنگ نرم بسیار سخت تر از میدان نظامی و جنگ سخت است، تصریح کرد: دشمن ممکن است شُبهاتی را به مردم ایران و سوریه القاء کند و وظیفه ما این است که توطئه آنان را بشناسیم.
حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه هدف دشمن ضربه زدن به اسلام ناب محمدی و قرآن کریم است، گفت: جمهوری اسلامی ایران و سوریه مشترکات زیادی دارند که باید به آن توجه کرد.
وی افزود: کتاب آسمانی، قبله و پیامبر(ص) مشترک از مشترکات بین ملت سوریه و جمهوری اسلامی ایران وسایر ملت های مسلمان است و باید توجه داشته باشیم که دشمن ما هم مشترک است و دلیلش این است که دشمنان ما دشمنان قرآن، بیت الله الحرام، پیامبر و خدا هستند.


حجت الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به شبهه وهابیت مبنی بر اینکه قرآنی که در جمهوری اسلامی چاپ می شود با قرآن دیگر کشورهای اسلامی تفاوت دارد، خاطرنشان کرد: زمانیکه در مسابقات بین المللی قرآن، قرآن چاپ ایران را به قاریان می دادیم آنها بر عدم تفاوت قرآن چاپ جمهوری اسلامی ایران با دیگر کشورها تاکید داشتند.
وی تاکید کرد: هرگونه شبهه ای در مورد مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران را باور نکنید و سوال کنید تا حقایق بازگو شود.
گفتنی است در دیدار هیئت سوری با نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف، شیخ بسام؛ مفتی درعا، شیخ محمد قاسم حجازی؛ از مُبلغان سوری، احمد قطاش الحریری؛ رئیس مخابرات درعا، محمود الاخضر قویدر؛ از اساتید دانشگاه دمشق و تعدادی از شخصیت های سوری حضور داشتند و به بیان نظرات و تبادل نظر پرداختند.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین محمدی با اهدای یک جلد قرآن مجید به هر یک از مهمانان از آنها قدردانی کرد.

پایان پیام/49
ضمیمه :