خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی روز سه شنبه در بدو ورود به شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: در پی زلزله شدیدی که در این مناطق بوقوع پیوست مشکلات عمده ای برای مردم ایجاد شد.
وی افزود: خوشبختانه از همان دقایق ابتدایی وقوع حادثه زلزله که بسیار تلخ و تاسف بار نیز بود، خدمات رسانی نیروهای امدادی به مردم زلزله زده آغاز شد.
حجت الاسلام معزی ادامه داد: در یکی 2 روز اخیر چادر و پتوهای زیادی را بین زلزله زدگان توزیع شده اما به نظر می رسد مشکلات و نیازهای مردم بسیار بیشتر از کمک های ارائه شده است.
نماینده ویژه رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: در چنین شرایط بحرانی، توزیع مناسب امکانات اهمیت بسیار زیادی دارد که نیروهای امدادی باید به آن توجه کنند.
وی همچنین از آمادگی دفتر رهبر معظم انقلاب برای کمک به حادثه دیدگان زلزله خبر داد و گفت: معظم له خود شخصا پیگیر اخبار و کمک رسانی های صورت گرفته به مردم هستند.
حجت الاسلام معزی، همچنین تسلیت دفتر رهبر معظم انقلاب به مردم استان کرمانشاه و زلزله زدگان را ابلاغ کرد.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه تاکنون بیش از 400 کشته و بالغ بر 7500 مصدوم داشته است.
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده که از جمله آن می توان به تحریب کلی 12 هزار واحد مسکونی و آسیب دیدگی بیش از 15هزار واحد دیگر اشاره کرد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*