خرید کتاب سکه طلا

ماجرای مشکوک درباره مهاجم تراکتورسازی!

تاریخ دریافت خبر:
ماجرای مشکوک درباره مهاجم تراکتورسازی!

احتمال اینکه مهدی شریفی مهاجم تراکتورسازی در بازی با سپاهان غایب باشد، زیاد است.

به گزارش پارس نیوز،

مهدی شریفی بازیکن سرباز تراکتورسازی در این فصل حاشیه های زیادی را متحمل شده است. او حالا به واسطه پایان خدمت اش روزهای آخر حضور در تراکتور را سپری می کند و با توجه به مخالفت سپاهان با صدور رضایتنامه این بازیکن از حالا مشخص است که در باید پیراهن این تیم اصفهانی را برتن کند.


حالا اما در فاصله 4 بازی تا نیم فصل ممکن است شریفی دیگر برای تراکتورسازی به میدان نرود. واقعیت این است که خدمت سربازی شریفی روز 21 آبان ماه به پایان رسیده و او از همین حالا می تواند برای این تیم به میدان نرود اما اگر قصدش جدایی باشد، تا نیم فصل در سپاهان هم نمی تواند کند. با این شرایط بهترین حالت برای شریفی این است که تا در تراکتورسازی باقی بماند و بعد از آن راهی سپاهان شود.


آخرین مثال برای این منظور درباره سروش رفیعی بود که سال گذشته قبل از نیم فصل خدمت سربازی اش پایان یافت اما تا نیم فصل در این تیم ماند و سپس راهی شد.


از این رو با توجه به پایان خدمت سربازی، شریفی در 4 بازی آینده باید به عنوان یار آزاد برای این تیم به میدان برود. در این باره شنیده می شود او به مسئولان باشگاه اعلام کرده در صورتی در مسابقات آینده بازی می کند که مبلغی به حسابش واریز کنند، وگرنه با توجه به پایان سربازی اش دیگر برای سرخپوشان تبریزی بازی نمی کند.


البته مسئولان تراکتورسازی این موضوع را تایید نمی کنند اما با توجه به مسائل موجود احتمال بازی نکردن شریفی در بازی با سپاهان در هفته یازدهم و مسابقات بعدی تراکتورسازی بسیار زیاد است.


بازی نکردن شریفی مقابل سپاهان با توجه به اینکه این بازیکن نیم فصل باید به برگردد و برای طلایی پوشان بازی کند، کمی حساسیت برانگیز است و قطعا برای او شائبه هایی را ایجاد می کند.