کتاب سکه های ماشینی قاجار

دکتر روحانی وارد کرمانشاه شد+ فیلم

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان


به گزارش حقوق نیوز دکتر حسن روحانی سه شنبه 23 آبان برای بازدید از مناطق زلزله زده وارد کرمانشاه شد. وی در بدو ورود به خبرنگاران گفت: دیدار با مردم قهرمان کرمانشاه همیشه جزو آرزوهای من بود اما دلم نمی خواست در چنین شرایطی باشد که مردم امروز غم دار و دچار مصیبت باشند و امیدواریم در روزهای خوش و افتتاح طرح ها خدمت مردم عزیز و قهرمان این دیار بیاییم که همواره مرزبان خوبی برای کشور عزیز ایران بودند.

رییس جمهور با قدردانی از ملت ایران به خاطر همدلی و کمک هایشان گفت: باید از همه ملت ایران اعم از دولتی ، نظامی اعم ارتش ، سپاه و بسیج ، هلال احمر ، نهادهای امدادی ، بنیاد مسکن و وزارتخانه های بهداشت ، کشور ،راه و نیرو و همه آنهایی که تلاش کردند در این روزها مشکل آب، برق و جاده ها را حل کنند و مردم را از زیر آوارها نجات دهند و به بیمارستان ها برسانند و همچنین از امداد هوایی تشکر کنم. هواپیماها و هلی کوپترها در این روزها تلاش فوق العاده ای انجام دادند و اگر پرواز این بالگردها در دیروز و امروز نبود مسلماً روند کمک رسانی خیلی سخت تر و مشکل تر می شد.

دکتر روحانی همچنین از همه کشورهای همسایه مان و از همه کشورهایی که در این حادثه با ملت ایران ابراز همدردی ، تشکر و سپاسگزاری نمود.

رییس جمهور با بیان اینکه مسوول اصلی بازسازی بنیاد مسکن است، گفت: خواهش می کنم همه مقامات دولتی و نظامی و همه خیرین و سمن های مردمی به بنیاد مسکن کمک کنند و کار جداگانه ای انجام ندهند البته برای خدمات مدرسه و غیره می توانند برنامه ریزی و تلاش نمایند.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه مردم باید خانه هایشان را بازسازی کنند و دولت باید کمک بلاعوض و وام را در اختیار آنها قرار دهد، اظهارداشت: دولت در این روند تسریع خواهد کرد تا در حداقل زمان ممکن کار انجام شده و مردم آسیب دیده از زلزله بتوانند سامان پیدا کنند.

رییس جمهور افزود: برای مجروحین این حادثه از خداوند بزرگ شفای عاجل و برای همه مصیبت دیدگان از خداوند تقاضای صبر و اجر می کنم و می دانیم که دلگرمی همه مردم به رحمت خداوند است و بی تردید خداوند مردم را تنها نخواهد گذاشت، مردم، دولت و نیروهای مسلح با همه توان در کنار مردم خواهند بود.


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000