خرید سکه کلکسیونی

بالگردها و یگان عملیات ویژه نداجا آماده اعزام به مناطق زلزله زده غرب کشور

تاریخ دریافت خبر:
بالگردها و یگان عملیات ویژه نداجا آماده اعزام به مناطق زلزله زده غرب کشور

فرمانده نیروی دریایی ارتش از آمادگی کامل این نیرو برای اعزام بالگردها و تیم عملیات ویژه خود به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پارس نیوز،

امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، در پی حادثه در مناطق غرب کشورمان به ویژه استان کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با هموطنان زلزله زده اظهار کرد: یگان های هوادریا و عملیات ویژه این نیرو آمادگی کامل دارند که در صورت نیاز برای هرگونه امداد رسانی به مناطق زلزله زده کشورمان اعزام شوند.

وی افزود: تمامی ظرفیت های امدادی نیروی دریایی راهبردی ارتش با ابلاغ ستاد ارتش در کوتاه ترین زمان ممکن در مناطق زلزله زده حاضر خواهند شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطر نشان کرد: این ظرفیت ها افزون بر بالگردها و یگان عملیات ویژه، شامل تیم متشکل از پزشکان متخصص، جراح، کادر پرستاری و سایر پشتیبانی های لازم می شود.

دریادار خانزادی با اشاره به اهدای خون توسط کارکنان یگان های نیروی دریایی ارتش برای کمک به هموطنان زلزله زده خاطر نشان کرد: در صورت نیاز و تشخیص ستاد ایران در سریع ترین زمان ممکن های صحرایی نیز توسط معاونت آماد و پشتیبانی و اداره این نیرو در مناطق زلزله زده احداث خواهد شد.