کتاب سکه های ماشینی قاجار

مریلا زارعی و کامبیز دیرباز در «سوء تفاهم» همبازی می‌شوند

تاریخ دریافت خبر:
مریلا زارعی و کامبیز دیرباز در تازه‌ترین اثر سینمایی احمدرضا معتمدی با نام «سوء تفاهم» جلوی دوربین می‌روند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، بعد از آن که نام‌های مختلفی برای حضور در جدیدترین فیلم احمدرضا معتمدی در رسانه‌ها منتشر شد، ترکیب بازیگران سوء تفاهم روز گذشته قطعی شده و فیلمبرداری کار هم از فردا در تهران آغاز می‌شود.

مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، اکبر عبدی، پژمان جمشیدی بازیگران اصلی «سوء تفاهم» هستند و بازیگران دیگری نیز در ادامه به این فیلم اضافه خواهند شد.

پیش از این نام‌های مختلفی نظیر لیلا حاتمی، سحر دولتشاهی، ظناز طباطبایی، بهرام رادان، علی مصفا و… برای حضور در این فیلم شنیده شده بود که هیچ کدام از این بازیگران در «سوء تفاهم» حضور ندارند.

گفتنی است تهیه‌کنندگی جدیدترین فیلم احمدرضا معتمدی را جلیل شعبانی بر عهده دارد و تلاش گروه بر این است که فیلم را به جشنواره فجر امسال برسانند.

هبوط، زشت و زیبا، دیوانه‌ای از قفس پرید، آلزایمر، قاعده بازی و بوف کور فیلم‌هایی هستند که احمدرضا معتمدی پیش از این آنها را کارگردانی کرده است.

در بیست‌ویکمین دوره جشنواره فیلم فجر «دیوانه‌ای از قفس پرید» در شش رشته نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر شد و توانست در سه بخش بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین موسیقی متن سیمرغ بلورین را دریافت کند.

مریلا زارعی این روزها به تازگی بازی در فیلم به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا را به پایان برده است. او سال گذشته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

مریلا زارعی و کامبیز دیرباز در «سوء تفاهم» همبازی می‌شوند