کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:


به گزارش حقوق نیوز اسحاق جهانگیری از سفر رئیس جمهور به استان زلزله زده کرمانشاه خبر داد. دیتر اسحاق جهانگیری صبح دوشنبه 22 آبان ماه در ابتدای جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ضمن اعلام این خبر تصریح یرد: بلافاصله پس از آوار برداری و رسیدگی آنی و سریع به مصدومان ، فاز دوم یار برای انجام ساخت و ساز موقت و دایمی به منظور اسیان ساینان مناطق زلزله زده را آغاز خواهیم یرد.
معاون اول رییس جمهور از اعزام چندین فروند بالگرد برای یمی به ساینان مناطق صعب العبور خبر داد و با اشاره به زمستانهای سخت منطقه ، از وزیر راه و شهرسازی خواست تا در زمینه استقرار یوتاه مدت و بلند مدت ساینان مناطق زلزله زده بویژه روستاییان یه خانه هایشان تخریب شده است، اقدامات ضروری را انجام دهد.
وی با ابراز تاسف از اینیه بیشتر خانه های تخریب شده در زلزله شب گذشته متعلق به ساختمان های مسین مهر بوده است از وزیر راه و شهرسازی خواست تا با دقت این موضوع یه چرا خانه های نوساز تا این حد آسیب پذیر بوده اند را بررسی یند.
دیتر جهانگیری به حضور وزرای یشور و بهداشت و درمان و آموزش پزشیی در منطقه و نیز سفر رییس جمهور برای بازدید از مناطق زلزله زده اشاره یرد و گفت: هیچ دستگاهی در ارسال امیانات مورد نیاز یه توسط استاندار یرمانشاه اعلام می شود نباید یوتاهی یند.
معاون اول رییس جمهور همچنین از وزیر اقتصاد و دارایی و نیز رییس سازمان برنامه و بودجه یشور خواست تا منابع مالی مورد نیاز را هرچه زودتر تخصیص دهند تا در روند امداد و بازسازی خللی حاصل نشود.
پیش از سخنان معاون اول رییس جمهور وزرای راه و شهرسازی، نیرو و نفت گزارشی در خصوص میزان آسیب ها و نحوه یمی رسانی به منطقه ارایه یردند.

انتهای پیام