ایران آنتیک

تا کی جابجایی مرزداران با «وانت» ایران را عزادار کند؟ +عکس

تاریخ دریافت خبر:
مرزبانان تا کی جابجایی مرزداران با «وانت» ایران را عزادار کند؟ +عکس آنچه عامل شهادت مرزبانان کشورمان است، نه نزاع رودررو با اشرار و تروریست ها که چگونگی رفت و آمد ایشان است؛ نقیصه‌ای جانکاه که قرار نیست رفع شود.

به گزارش جام نیوز، بار دیگر به شهادت رسیدن هشت تن از مرزبانان کشورمان در چالدران در آذربایجان غربی، مشکلی را یادآور شد که پیشتر نیز بارها و بارها خودنمایی کرده بود؛ ضعف بزرگ و مرگبار در شیوه حمل و نقل سربازان کشورمان در مناطق مرزی که رهاورد آن شهادت بسیاری از مرزبانان کشورمان بوده است.


اتفاقی که بارها و بارها در مناطق مرزی شرق کشورمان با کمین کردن تروریست ها در مسیر تردد مرزبانان و آتش گشودن بر ایشان رخ داده بود و این بار در چالدران به وقوع پیوسته است. به این صورت که تروریست ها در مسیر عبور خودروی مرزبانان در نزدیکی روستای "دوشان تپه" در حومه چالدران؛ به کمین نشسته بودند و موفق به پیاده کردن تمام و کمال نقشه شومشان شدند.

رویدادی که با شلیک به راننده در سه راهی زلول ـ زنکره آغاز شد و با به شهادت رسیدن راننده، خودرو از مسیر منحرف شد و به دره سقوط کرد تا قتل عام دیگر سرنشینان خودرو بی هیچ مزاحمتی برای تروریست ها به انجام رسیده و فاجعه کامل شود, فاجعه ای که می شد و باید از وقوعش پیگیری می شد، اما نشد.

تابناک