کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
اصلاح تعرفه های حامل های انرژی به دولت تکلیف شده است سخنگوی دولت گفت: شورای اقتصاد، مجوز سرمایه گذاری 6.3 میلیارد یورو را صادر کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، سخنگوی دولت در مراسم اختتامیه هفدهمین نمایشگاه صنعت برق با بیان اینکه برنامه ششم توسعه به دولت تکلیف کرده است که نسبت به اصلاح تعرفه های حامل های انرژی اقدام کند گفت: دولت در این خصوص بررسی هایی در حال انجام دارد و تصمیم دارد حداکثر همکاری را با وزیر نیرو در این خصوص داشته باشد تا بتوانیم صنعت آب و برق را در راستای توسعه و رفع نیازها و چالش ها همراهی کنیم.

نوبخت با اشاره به اینکه شورای اقتصاد با آگاهی از ضرورت سرمایه گذاری در صنعت برق، مجوز سرمایه گذاری به میزان 6.3 میلیارد یورو را صادر کرد است افزود: در این لایحه توجه ویژه ای به صنعت برق شده و هم در برنامه دولت و برنامه پنج ساله توسعه آمده که باید بسترهای افزایش 5 هزار مگاواتی ظرفیت تولید سالانه برق را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: در سال گذشته تلاشمان این بود که 2200 میلیارد تومانی که از صنعت برق برای یارانه ها گرفته می شود را به توانیر برگردانیم و امسال هم همین تصمیم را دنبال می کنیم.