کتاب سکه های ماشینی قاجار

طاهری از بحران‌های غیرقابل حل پرسپولیس فرار می‎‌کند؟

تاریخ دریافت خبر:
علی اکبر طاهری طاهری از بحران‌های غیرقابل حل پرسپولیس فرار می‎‌کند؟ مخالفت وزارت ورزش با استعفای طاهری عملا به این معنی است که مجوز فعالیتش را فراهم خواهند کرد و استعفای طاهری دلیل دیگری داشته است.

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"،مخالفت وزارت ورزش با استعفای طاهری عملا به این معنی است که مجوز فعالیتش را فراهم خواهند کرد و استعفای طاهری دلیل دیگری داشته . باشگاه قرمزپوش بحران های زیادی در پیش رو دارد و این تصور به وجود می آید که طاهری برای قبول نکردن مسوولیت و خداحافظی در اوج این استعفا را پیش کشیده باشد.

طاهری مجبور به استعفا شده یا برای فرار ازمشکلات استفعا کرده است. این سوالی است که با اتفاقات امروز رنگ بیشتری به خود گرفته است.


هرچند عدم تمدید مجوز دلیل اصلی استعفای طاهری مطرح شده بود اما با صحبت های امروز مازیار ناظمی در مورد مخالفت وزیر با استعفای طاهری ماجرا رنگ دیگری به خود گرفته است.
طاهری دیروز با استعفایی باشگاه را ترک کرد و وزارت ورزش ابتدا از وصول این استعفا ابراز بی اطلاعی کرد و پس از آن مدعی شد که به پنجمین استعفای طاهری جواب رد داده است.


مخالفت وزارت ورزش با استعفای طاهری عملا به این معنی است که مجوز فعالیتش را فراهم خواهند کرد و استعفای طاهری دلیل دیگری داشته است. دلیل دیگری که به نظر می رسد در مشکلات این روزهای پرسپولیس خلاصه شود. باشگاه قرمزپوش بحران های زیادی در پیش رو دارد و این تصور به وجود می آید که طاهری برای قبول نکردن مسوولیت و خداحافظی در اوج این استعفا را پیش کشیده باشد.


سایت آی اسپورت فهرستی از مشکلات امروز پرسپولیس تهیه کرده که به نظر می رسد در تصمیم گیری مدیرعامل پرسپولیس نقش مستقیم داشته اند.


« 1 - مدیران پرسپولیس مدعی هستند که پرونده مانوئل ژوزه را بسته اند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام شده است. اما آنها با مانوئل فقط به یک توافق رسیده اند و قرار شده مطالبات او در 3 قسط پرداخت شود.

طاهری و همکارانش تا امروز فقط یک قسط را پرداخت کرده اند و دو قسط دیگر که حدود 3 میلیارد تومان می شود باقی مانده است و اگر طاهری برود، پرداخت آن بر عهده مدیر بعدی پرسپولیس خواهد بود. همانطور که از یک مدیر دیگر به طاهری و همکارانش به ارث رسیده بود.


2- پرسپولیس قرارداد با 3090 را بعد از ماجرای دربی آلمان را به صورت یک طرفه زیر پا گذاشت و در حال حاضر با سامانه 3030 همکاری می کند. این در حالی است که قرارداد با 3090 هنوز تمام نشده و پرسپولیس مطالبات خود تا پایان امسال را از 3090 دریافت کرده است!


3- شرکت بهنام پیشرو کیش اسپانسر قبلی پرسپولیس طلبی چندمیلیاردی از این باشگاه دارد و هنوز موفق به وصول مطالباتش نشده است. البته مسئولان این شرکت به صورت چراغ خاموش اقدامات قانونی در این باره انجام داده اند.


4- پرسپولیس پول قرارداد با موسسه مالی کوثر را کامل گرفته و این بودجه را که برای 3 سال در نظر گرفته شده بود در همین یک سال پیش خور کرده است و مدیر بعدی اصلا نمی تواند روی درآمد باشگاه از همکاری با این موسسه حساب کند!


5- هنوز هیچ مسئولی از باشگاه پرسپولیس درباره پرونده طارمی و جعل قرارداد که منجر به محرومیت 4ماهه او و محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و اتنقالات شده توضیحی به هواداران نداده است. تنها اتفاقی که افتاده بیانیه هایی علیه خائنان و دست های پشت پرده و متهم کردن رسانه ها به دروغگویی و ایجاد حاشیه برای باشگاه بوده است. طاهری و همکارانش البته وعده گفتن حقیقت و اعلام نام خائنین را بارها داده اند اما حالا که طاهری استعفا داده چه کسی قرار است پاسخگوی ماجرای طارمی باشد؟»