خرید کتاب سکه طلا

باغ پر از هیولای ترسناک در ایتالیا + تصاویر

تاریخ دریافت خبر:
باغ پر از هیولای ترسناک در ایتالیا + تصاویر یک نجیب زاده ایتالیایی پس از مرگ همسرش تصمیم به ساخت باغی با مجسمه های هیولایی گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس سبک زندگی جی پلاس؛ پلنیت نوشت: روزی روزگاری نجیب زاده ای، پس از مرگ همسرش، به دلیل غم و اندوه وصف ناپذیر خود تصمیم گرفت باغی را به عنوان یادبود برای همسرش بسازد. این باغ به این منظور ساخته می شود که این نجیب زاده غم و اندوه خود را آنجا تخلیه کند.

این نجیب زاده جوان "دوک بومارزو" بود. اسم واقعی این نجیب زاده پیر فرانچسکو اورسینی و همسرش جولیا فارنزی بود که در سال 1560 درگذشت. نام این باغ عجیب و غریب ساکرو بوسکو یا باغ مقدس است. این باغ هنوز در دره جنگلی بومارزو قرار دارد. بومارزو شهر کوچک در فاصله 90 کیلومتری شمال رم واقع شده است.

این باغ مملو از مجسمه های عجیب و غریب و هیولایی است که برای شوک بازدیدکنندگان طراحی شده است.

sacred-grove-bomarzo-106

در این باغ، فیل بزرگی را می بینید که سربازی را حمل می کند یا یک اژدها که با دو شیر می جنگد. یک مجسمه که دهانش باز است و می خواهد بازدیدکنندگان را قورت دهد.

مجمسه های این باغ که روی تپه قرار دارد، هیچ چینش منظمی ندارند. یکی از بزرگترین آثار هنری در باغ، فیل جنگی است که یک قلعه در پشت و یک سرباز بی هوش رومی در تنه خود دارد. برخی معتقدند این اثر اشاره به تهاجم به ایتالیا توسط هانیبال در سال 218 قبل از میلاد دارد.

پس از فوت دوک در سال 1584، این باغچه مقدس به فراموشی سپرده شد. داستان هایی در میان مردم منطقه در مورد وجود هیولاهایی در جنگل خالی از سکنه و پر از ارواح وجود داشت به طوری که بسیاری از روستاییان از رفتن به این منطقه خودداری می کردند.

طبیعت سورئالیستی پارک به شدت هنرمند سوررئالیست اسپانیایی، سالوادور دالی، را تحت تاثیر قرار داد و او را در کشیدن " وسوسه سنت آنتونی" در سال 1946 الهام بخشید. آثار این هنرمند بود. پس از آن، باغ توسط جیووانی بتیینی خریداری و به یک جاذبه توریستی تبدیل شد.

sacred-grove-bomarzo-112

sacred-grove-bomarzo-92

sacred-grove-bomarzo-76

sacred-grove-bomarzo-62

sacred-grove-bomarzo-52

sacred-grove-bomarzo-22

sacred-grove-bomarzo-32